DKN Tasarım'dan Fiyat İsteyin

Konya E-Ticaret Sitesi Tasarımı

E-Ticaret çözümlerimiz ile ürünlerinizi internette ön plana taşıyın.

Arrow Object White

Konya E-Ticaret Sitesi Tasarımı


Konya E-Ticaret Sitesi Tasarımı

Uzman ve profesyonel e-ticaret sitesi tasarımı.

Günümüzde artık alışverişler fiziki mağazalardan ziyade internet üzerinden e-ticaret / online alışveriş siteleri aracılığıyla sağlanmaktadır. Bu tip alışveriş siteleri hazırlanırken tasarım aşamasında dikkat edilecek bazı önemli noktalar vardır:

E-Ticaret Sitesi Sade Olmalıdır

E-Ticarette tasarımın sade olması, kullanıcı açısından oldukça önemlidir. Kolay bir navigasyon ve ürün odaklı bir tasarım ile ziyaretçilerinizi sitede daha uzun süre tutabilir, daha kolay ve güvenli alışveriş yapmaya teşvik edebilirsiniz.


Online Alışveriş Sitesi Kullanıcı Odaklı Olmalıdır

Sitenizin tasarımı ve altyapısı kullanıcılara hitap etmelidir. Müşterileriniz aradığını kolay bulabilmeli, sitede hızlı gezinebilmeli, ilgisini çekebilecek diğer ürünleri de görebilmelidir. Çoğu ziyaretçi internet kullanıyor olsa dahi henüz böyle bir sisteme tam olarak alışkın sayılmaz. Onları, rahat hissedeceği ve güven duyabileceği bir atmosferde ağırlamak sitenizi bir adım öne çıkarır. Özellikle günümüzde alışverişlerin çoğunluğu cep telefonları aracılığıyla yapıldığı için e-ticaret sitelerinin mobil görünümü son derece önemlidir. Ayrıca site içi arama tuşunun aktif ve doğru sonuçlar vermesi de bir hayli önem taşımaktadır.


Genel Görünüm ve Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Öncelikle sepet görünümü sürekli görülebilir olmalıdır. Kullanıcılar bu bölüme diledikleri an ulaşabilmelidirler. Geç veya zor ulaşılan bir sepet ikonu kullanıcının alışverişi tamamlamadan siteden ayrılmasına yol açabilir.
Sitede dikkat dağıtıcı öğeler bulunmamalıdır. Göze çok çarpan veya göz yoran ışıltılı görseller, sürekli gelen bildirimler kullanıcıları siteden ayrılmaya itebilir.
Yüksek çözünürlüklü görseller kullanmanız kullanıcıların alacakları ürünü daha detaylı incelemesine ve memnuniyet katsayısının artmasına yol açacaktır.


DKN Tasarım; firmanızı internet dünyasında görünür ve bilinir hale getirmek için profesyonel ve uzman e-ticaret sitesi tasarımı ekibiyle reklam ajansı hizmetlerini en uygun fiyata ve en kaliteli şekilde yapmaktadır.

Konya'da faaliyet gösteren DKN Tasarım; SEO Dostu e-ticaret / online satış sitesi tasarımı, Google Adwords reklamları aracılık hizmeti, Google Analytics ziyaretçi istatistikleri, Google Haritalarda görünülebilirlik kaydı, Google Benim İşletmem kaydı, firma rehberlerine kayıt, ürün tanıtımı, endüstriyel fotoğraf çekimi, tanıtım videosu çekimi, web sitesi metin yazarlığı, mobil uygulama geliştirme gibi hizmetler vermektedir.

bilgi@dkntasarim.com adresine eposta göndererek ya da 05336734536 numaralı telefonu arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyat ve kaliteli hizmet garantisi ile işlerinizi en hızlı şekilde yapacağımıza emin olabilirsiniz.


Yazar: | Yayıncı: DKN Tasarım | Tarih: | Son Güncelleme: 2020-10-05